Rgb Led 120mm 3 Adet Set Kasa Fanı CF-V12SET-FCBRGB Cougar Vortex
0 Puan - 0 Yorum
Marka
Stok Kodu
NS000111
Stok Durumu
Barkod Kodu
NS000111
Stokta var
Ürün Özellikleri
Model : CF-V12SET-FCBRGB
Ürün Adı : VORTEX RGB FCB 120 Soğutma Kiti
Boyutlar : 120 x 120 x 25mm
Rulman Tipi : Hidrolik-Rulman
Hız : 1200 R.P.M
Hava Akımı : 36.72 CFM 62.36 m3/h
Hava Basıncı : 0.78mmH2O
Fan Voltajı : 12 VDC
LED Voltajı : 5 VDC
Akustik Gürültü : 24.3 dBa
Kablo Uzunluğu : 600mm
LED Işıkları : 18
LED Güç Tüketimi : 1.8W
Kutu İçeriği
3 x VORTEX RGB FCB 120
Core Box C & Power Bağlantısı
5V Adresli Başlık Adaptörü
Aydınlatma Kablosu
Fan Vidaları
Kullanım Kılavuzu
Aksiyona hazır mısınız?
Üç Yönlü Aydınlatma
Ön Ayarlı Aydınlatma Efektleri Ve Anakart Senkronizasyonu
8 fan ve 4 RGB LED şeridi destekleyen COUGAR Core Box, önceden ayarlanmış 14 aydınlatma efektini, dahili bir anahtarla, kasanın reset tuşu yardımı ile veya kasanızın rgb kontrolcüsü ile doğrudan kontrol etmenizi sağlar. Anakart üzerinden kontrol için anakartınızın 5V RGB girişine bağlayarak RGB Led%27lerin aydınlatma ve renkleri arasında geçiş sağlayabilirsiniz.
Daha Fazlasını İsteyin
Patentli Çerçeve Tasarım
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Rgb Led 120mm 3 Adet Set Kasa Fanı CF-V12SET-FCBRGB Cougar Vortex NS000111